Závěrečné kolo HB Turné 2018

Publikováno 11.9.2018 | Autor: Zdenek Urban

Družstva mladých hasičů absolvovala v neděli 9.9.2018 poslední, páté kolo hasičské soutěže „Havlíčkobrodské turné 2018“. Soutěž se konala v Chotěboři na cvičišti za policejní stanicí. Akce se zúčastnilo více jak 420 mladých hasičů s doprovodem. Domácím hasičům, za účasti 57 družstev z 22 sborů celého okresu, se povedla akce dobře zvládnout. V úvodu trošku zlobila časomíra, tak se soutěž časově protáhla. Vlastní soutěž začala v deset hodin. Celou soutěž provázelo velmi pěkné a slunečné počasí. Z jednoho stanoviště závodila kategorie mladších a z druhé základny starších. V kategorii starších soutěžilo 25 družstev a naše A družstvo se umístilo na 18. místě. Druhé B družstvo starších na pěkném 7. místě. Kolektiv mladších skončil na 21. místě z 32 družstev. V 14,30 hodin byl konec soutěže a vyhlášeny výsledky. Všem kolektivům byly předány diplomy a dárkové tašky. Tři nejlepší družstva byla ještě oceněna medailemi a poháry za umístění. Po krátké přestávce následovalo vyhodnocení celého ročníku 2018. Na slavnostním nástupu všechna družstva dostala drobné dárky. Prvních pět družstev obdrželo poháry za umístění. Naši nejmenší obsadily celkově 15. místo. V kategorii starších A družstvo na 16. místě a B družstvo na místě 13. Je to velice populární soutěž a pro mladé hasiče motivující. Za účast, reprezentaci města i sboru jim patří poděkování a také vedoucím kolektivů za doprovod, pomoc a trpělivost při nácviku.

Vedoucí kolektivu: Štěpán Kreuzmann, Gabriela Šourková a Daniel Grund.
Kolektiv mladších: David Hejkal, David Kadlec, Daniel Valenta, Vojtěch Remar, Natálie Šourková, Marek Machota a Beáta Valentová.

Kolektiv starších B: Denisa Pospíšilová, Matyáš Remar, Silvie Findová, Nela Findová, Veronika Pospíšilová, Linda Hamsová a Nela Machotová.

Kolektiv starších A: Milan Kadlec, Adéla Vrzáková, Aneta Proroková, Denisa Pospíšilová, Vendula Remarová, Zdeněk Burýšek a Kristýna Šourková

https://jirirainis.rajce.idnes.cz/Turne_5-2018/

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *