Havlíčkobrodské turné mladých hasičů 2018

Publikováno 6.9.2018 | Autor: Zdenek Urban

Družstva mladých hasičů absolvovala v neděli 2.9.2018 předposlední, čtvrté kolo hasičské soutěže „Havlíčkobrodské turné 2018“. Soutěž se konala v Habrech na cvičišti pod zbrojnicí. Akce se zúčastnilo více jak 400 mladých hasičů spolu s vedoucími. Domácím hasičům, za účasti 56 družstev z 22 sborů celého okresu, se povedla akce zvládnout. Vlastní soutěž začala v deset hodin. Celou soutěž provázelo vcelku pěkné počasí. Kolem poledne se ukázalo i sluníčko. Z jednoho stanoviště závodila kategorie mladších a z druhé základny starších. V kategorii starších soutěžilo 25 družstev a naše A družstvo se umístilo na 20. místě. Druhé družstvo starších na 21. místě. Kolektiv mladších skončil na 19. místě z 31 družstev. V 13 hodin byl konec soutěže a krátce na to byly vyhlášeny výsledky. Všem kolektivům byly předány diplomy a dárkové tašky. Tři nejlepší družstva z každé kategorie byla ještě oceněna medailemi, poháry a velkými koláči z haberské pekárny pana Červinky. Je to velice populární soutěž a pro mladé hasiče zajímavá. Za účast jim patří poděkování a zejména vedoucím kolektivů za doprovod a pomoc při nácviku. Velké poděkování patří našim hasičům, rozhodčím a všem ostatním, kteří pomohli připravit a zajistit hladký průběh celé akce. Byla to naše největší a pro naše hasiče velice náročná akce v letošním hasičském roce.

Vedoucí kolektivu:Gábina Šourková a Daniel Grund.

Kolektiv mladších: David Kadlec, Vojtěch Remar, Natálie Šourková, Kryštof Pipek, Anna Bilozir, David Hejkal a Lucie Proroková.

Kolektiv starších A: Silvie Findová, Nela Findová, Linda Hamsová, Nela Machotová, Denisa Pospíšilová, Veronika Pospíšilová a Matyáš Remar.

Kolektiv starších B: Vendula Remarová, Denisa Pospíšilová, Kristýna Šourková, Adéla Vrzáková, Aneta Proroková, Milan Kadlec a Jiří Vrzák. Dark; \l

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *