Soutěž mladých hasičů

Publikováno 3.5.2015 | Autor: Zdenek Urban

Pozvání na oblastní kolo soutěže mladých hasičů „PLAMEN“, které se uskuteční v pátek 8. května 2015 od 13 hodin v hasičském areálu pod zbrojnicí v Habrech. Na pořadu bude štafeta dvojic, štafeta 4×60 a požární útok. Uvidíme družstva mladých hasičů z Chrtníče, Kámena, Sázavky, Malčína, Frýdnavy, Golčova Jeníkova a Habrů. Jednotlivá družstva budou soutěžit ve starší a mladší kategorii. Z každé kategorie dvě vítězná družstva postupují do okresního kola, které bude 23. května 2015 na hasičském areálu v Havlíčkově Brodě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2015. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *