Pálení čarodějnic

Publikováno 3.5.2015 | Autor: Zdenek Urban

Přestože nijak pěkné počasí nepředpovídali, letošnímu tradičnímu pálení čarodějnic popřálo. Pod hasičskou zbrojnici se sešlo téměř 200 diváků a dětí. Letošním lákadlem byly opět velký a malý skákací hrad, které byly do setmění stále obsazeny. Uměle vytvořená hranice z větví a jiného dřevního odpadu, převážně ze zahrádek, měla na svém vrcholu umístěnou figurínu čarodějnice. Kolem dvacáté hodiny byla zapálena. Téměř dvacet dětí přišlo přistrojených za čarodějnici a byly před hořící hranicí odměněny sladkostmi a pamětním listem. Vyhodnocení provedl starosta města se starostou sboru. Děti se velice dobře bavily a rodiče se mohli i občerstvit u stánku. Za soumraku všichni přítomní zhlédli ukázku malého ohňostroje. Akce se proto vydařila a věříme, že v příštím roce bude ještě větší účast.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2015. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *