Soutěž hasičů v Rožnově

Publikováno 20.8.2018 | Autor: Zdenek Urban

V letošním roce se naše družstvo mužů zúčastnilo ve čtvrtek 5.7.2018 pohárové soutěže v Rožnově u Jaroměře. Byla to oplátka za jejich účast na naší noční soutěži. Chlapci vyjeli již ve středu, aby se na soutěž řádně na místě připravili. Pěknou akci provázelo nádherné počasí. Soutěžilo se O pohár obce Rožnov. Poháru se zúčastnilo 10 družstev mužů a 4 družstva žen z okresu HK, TU a NA. Používaly se neupravené stříkačky PS 12. Čas byl měřen elektronickou časomírou. Před vlastní soutěží jsme měli možnost zhlédnout spolu s diváky požární útoky 10 družstev mladých hasičů. Pohár obce vyhrálo družstvo mužů z Bílých Políčan. Naši chlapci trochu soupeře podcenili a časem 32.17 skončili na 5. místě. Ale i tak našemu družstvu patří za účast a reprezentaci poděkování.

Naše soutěžní družstvo:
Kreuzmann Š., Grund D., Prorok J., Mergl M., Kolář J., Mazánek T. a Vávra Z.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *