Pohár Leština u Světlé nad Sázavou

Publikováno 16.7.2018 | Autor: Zdenek Urban

V letošním roce se naše družstvo mužů, tak jako v loňském roce, zúčastnilo v sobotu 14.7.2018 soutěže v Leštině. Odpolední vydařenou akci provázelo nádherné počasí. Soutěžilo se pouze v mužské kategorii o putovní pohár starosty obce. Provedení požárního útoku se řídilo místními pravidly. Používaly se neupravené stříkačky PS 12. Voda se sála z nádrže za použití vývěvy. Hadice musely být před startem uloženy v kotoučích uprostřed dráhy. Na základně byl pouze stroj a savice. Hadice se rozhazovaly a spojovaly směrem ke stroji a terčům. Čas byl měřen elektronickou časomírou. Na soutěž přijelo 12 družstev, z toho polovina z okresu Kutná Hora. Před vlastní soutěží jsme měli možnost zhlédnout spolu s diváky ukázku požárního útoku dětí z Leštiny a Bratčic. Naši chlapci tentokrát netradiční útok podcenili a časem 48,59 skončili až na 5. místě. Putovní pohár si odvezlo družstvo hasičů Šebestejnice. Ale i tak našemu družstvu patří za účast a reprezentaci poděkování.

Naše soutěžní družstvo:
Čáp Martin, Kreuzmann Š., Grund D., Grund O., Mazánek T., Mergl J. a Bezouška M

https://jirirainis.rajce.idnes.cz/Pohar_Lestina_2018/

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *