Loučení s prázdninami 2018

Publikováno 1.9.2018 | Autor: Zdenek Urban

Tradiční rozloučení s prázdninami se uskutečnilo v sobotu 25.8. 2018 odpoledne v areálu pod hasičskou zbrojnicí. Předposlední prázdninový víkend se vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí přesto vydařil. Bylo poměrně hezky, hlavně ale nepršelo. Přestože byla menší účast, děti si loučení s prázdninami užily. Více jak sto rodičů s dětmi společně s partou rybářů, hasičů, myslivců prožili příjemné odpoledne. Jídla a pití bylo dostatečné množství, ale vzhledem k malé účasti se toho moc neprodalo. Rožnila se ovečka, smažily se langoše, hranolky, párky v rohlíku či klobásky z udírny. Nejlépe si to ovšem užívaly děti zejména při chytání živých kaprů v kádi a dovádění ve skákacích hradech. Za svůj výkon obdržely sladkou odměnu. Největší zájem byl však tradičně o jízdu na povoze taženém pěkně upraveným koňským spřežením pana Karlíka. Děti si vyzkoušely pod dohledem myslivců i střelbu ze vzduchovek. Pohodové odpoledne zpestřila účast vozidel hasičů a místní ZZS, za což jim patří poděkování. Zájem byl i o stánek krajské nadace BESIP. Na přípravě, organizaci a průběhu akce se podílel kolektiv lidí, kteří obětovali svůj volný čas. Je proto na místě poděkovat zejména městskému úřadu a všem, kteří se podíleli na zdařilé akci a pomohli hasičům zajistit dětem pěkné odpoledne.

https://jirirainis.rajce.idnes.cz/Taborak_2018/

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *