Pyrocar 2018

Publikováno 1.9.2018 | Autor: Zdenek Urban

V letošním roce 17. – 18. srpna se konal již V. ročník největšího setkání hasičů a požárních automobilů. Těchto na přibyslavském letišti bylo k vidění 352. Dále to bylo několik desítek historických stříkaček a hasičských automobilů různých značek. Vystaveny zde byly i letištní speciály rakouské firmy Rosenbauer. Mimo kulturních programů po oba dva dny mohli návštěvníci zhlédnout i různé ukázky techniky IZS včetně hašení a plnění vaku zavěšeného pod vrtulníkem. Letošního ročníku jsme se poprvé zúčastnili s naší renovovanou Tatrou 148 CAS 32. Dvoudenní akci provázelo velice horké počasí a zhlédlo ji více jak 30 tisíc návštěvníků. Pro hasiče i návštěvníky, kteří tuto akci zhlédli poprvé, to byl nezapomenutelný zážitek a příjemně strávený čas. Za tři roky se budeme se těšit na příští ročník.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.