Soutěž dobrovolných hasičů okresu Havlíčkův Brod

Publikováno 31.5.2015 | Autor: Zdenek Urban

Tak jako každým rokem soupeřila družstva dobrovolných hasičů z celého okresu v Havlíčkově Brodě. Soutěž se konala v sobotu 30. května za pěkného počasí na hasičském stadionu, ve velice pěkném areálu HZS na Humpolecké ulici. V polovině soutěže byli všichni účastníci překvapeni silnou dešťovou přeháňkou. Od druhých pokusů překážkového běhu na 100 m proto bylo upuštěno. Na požární útoky se opět udělalo pěkně, ale již takové teplo nebylo.Soutěžila družstva, která jako vítězná postoupila z jednotlivých okrsků. Celkem 15 družstev mužů a 8 družstev žen, která své síly měřila ve štafetě 4 x 100 m překážek, 100 m překážek a požárním útoku. Naše soutěžní družstva žen a mužů nestačila na přední trénovaná družstva okresu. V kategorii mužů zvítězilo družstvo z Olešné a v kategorii žen si vybojovalo prvenství družstvo z České Bělé. Našim nevyšly zejména požární útoky. Chlapci se zdrželi u stroje a děvčatům se rozpojila hadice u rozdělovače. Družstvo žen ve složení Kristýna Pospíšilová, Kristýna Kreuzmannová, Zuzana Hloušková, Tereza Hloušková, Gabriela Šourková, Magdaléna Langová a Kateřina Vlčková se umístilo na 7. místě. Nejrychlejší z děvčat Zuzana Hloušková se umístila časem 23,97 na 26. místě. Družstvo našich chlapců zaujalo pozici v druhé polovině startovního pole. Umístili se na 10. příčce v celkovém pořadí. Soutěžní disciplíny absolvovali ve složení Martin Čáp, Jakub Mergl, Štěpán Kreuzmann, Petr Čáp, Daniel Grund, Jan Prorok, Jakub Kolář a Marcel Mergl. Z chlapců byl nejrychlejší Adam Švec, který se umístil na 32. místě v čase 22,08. Přesto všem našim závodníkům patří poděkování za účast, dobrou reprezentaci města, našeho okrsku a sboru v okresním měřítku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2015. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *