OBLASTNÍ KOLO SOUTĚŽE MLADÝCH HASIČŮ „PLAMEN“

Publikováno 14.5.2018 | Autor: Zdenek Urban

Oblastní soutěž mladých hasičů se v letošním roce konala 5.5.2018 v Habrech. Příznivé počasí v poslední době nám vydrželo i na tuto soutěž. Bylo velice pěkně. Na soutěž přijely kolektivy mladých hasičů z Golčova Jeníkova, Habrů, Chrtníče, Malčína a Sázavky. Poděkování za průběh a zajištění celé soutěže patří zejména domácím hasičům. Rovněž všem vedoucím mladých hasičů a rozhodčím, kteří se na organizaci podíleli a přiložili ruku k dílu. Za zajištění stravy patří poděkování ženám ze školní jídelny a rovněž tak obsluze v našem stánku. Hlavní rozhodčí soutěže byla Vladimíra Šrámková. Rozhodčím štafety 4 x 60m byl Jiří Korel. Požární útok rozhodoval Štěpán Kreuzmann. Na štafetách dvojic Jitka Zounková. Zdravotní dozor nám zajistila Kateřina Kreuzmannová. Z ostatních sborů našeho okrsku dle možnosti vypomohli členové jako pomocní rozhodčí. Postu startéra se zhostil Bohuslav Mazánek ml., který časomíru i obsluhoval. Prezenci a zapisování prováděla Kristýna Kreuzmannová a Monika Syrovátková. Všechna družstva byla po ukončení soutěže na nástupu oceněna diplomy, poháry a dárkovými balíčky, které byly předány starostou sboru, jeho náměstkem a velitelem okrsku.
Na okresní soutěži 19.5.2018 v Chotěboři budou zastupovat náš obvod družstva mladších hasičů ze Sázavky a Habrů. Kategorii starších družstvo mladých hasičů z Malčína a Habrů.

05.05.2018 – Habry – Celkové výsledky

STARŠÍ KATEGORIE MLADŠÍ KATEGORIE

1. Malčín A 1. Sázavka A
2. Habry 2. Habry
3. Sázavka 3. Malčín
4. Golčův Jeníkov 4. Sázavka B
5. Malčín B 5. Golčův Jeníkov A
6. Chrtníč 6. Golčův Jeníkov B
7. Chrtníč

Do celkových výsledků bylo započítáno umístění z podzimního branného závodu požárnické všestrannosti 2017 v České Bělé.
Naši vedoucí mládeže:
Štěpán Kreuzmann, Gabriela Šourková, Daniel Grund a David Sedláček.

Habry – starší soutěžní družstvo:
D. Pospíšilová, A. Vrzáková, V. Pospíšilová, A. Proroková, N. Findová,
K. Šourková, S. Findová, E. Kafková, N. Machotová a L. Hamsová.

Habry – mladší soutěžní družstvo:
N. Šourková, M. Machota, L. Proroková, D. Kadlec, D. Valenta, K. Pipek,
V. Remar, B. Valentová, A. Bilozir a D. Sedláček.

Foto Plamen Habry 2018

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *