Pálení čarodějnic 2018

Publikováno 14.5.2018 | Autor: Zdenek Urban

Přes nepříznivou předpověď počasí se pálení čarodějnic vydařilo. Vzhledem k předpovědi se bohužel zamluvené skákací hrady zrušily. Štěstí nám ale přálo a celé odpoledne bylo slunečno a teplo. Pod hasičskou zbrojnicí sešlo velké množství návštěvníků. Bylo jich určitě přes dvě stě, tentokrát převážně dospělých. Vytvořená velká hranice z větví a jiného dřevního odpadu byla v 17, 30 hodin zapálena. Děti se i tak po celou dobu v okolí hranice a na hřišti dobře bavily. Ocenění v podobě sladkostí se dočkalo téměř dvacet dětí přistrojených za čarodějnice. U stánku s občerstvením si přišli na své nejen rodiče, ale zejména děti. Jenom hranolků se usmažilo téměř 18 kg. Určitě to byl příjemně strávený podvečer a poslední návštěvníci se rozcházeli až po desáté hodině večer

Foto pálení čarodějnic

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *