Loučení s prázdninami

Publikováno 30.8.2017 | Autor: Zdenek Urban

Tradiční rozloučení s prázdninami se uskutečnilo v sobotu 26.8. 2017 odpoledne v areálu pod hasičskou zbrojnicí. Předposlední prázdninový víkend se vzhledem k velice pěknému teplému počasí vydařil. Přestože byla menší účast, děti si loučení s prázdninami užily. Více jak sto rodičů s dětmi společně s partou rybářů, hasičů, myslivců prožili příjemné odpoledne. Jídla a pití bylo dostatečné množství, ale vzhledem ke slabé účasti nám toho poměrně dost zbylo. Rožnila se ovečka, smažily se langoše, palačinky, hranolky, párky v rohlíku či klobásky z udírny. Nejlépe si to ovšem užívaly děti zejména při chytání živých kaprů v kádi a dovádění ve skákacích hradech. Na každém stanovišti za svůj výkon obdržely nějakou sladkou odměnu. Největší zájem byl však tradičně o jízdu na povoze taženém pěkně upraveným koňským spřežením pana Šupity. Děti si vyzkoušely pod dohledem myslivců i střelbu ze vzduchovek. Pohodové odpoledne zpestřila účast vozidel Policie a ZZS, za což jim patří poděkování. Naši hasiči, ale někteří diváci si mohli vyzkoušet pod dohledem profesionálů z požární stanice Světlá n/S. hydraulické vyprošťovací nářadí. Pomocí nůžek a rozpínáku rozřezali darovaný vyřazený osobní automobil. Na přípravě, organizaci a průběhu akce se podílel kolektiv lidí, kteří obětovali svůj volný čas. Je proto na místě poděkovat zejména městskému úřadu a všem, kteří se podíleli na zdařilé akci a pomohli hasičům zajistit dětem pěkné odpoledne.   

Foto loučení s  prázdninami

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2017. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *