Havlíčkobrodské turné 2

Publikováno 12.6.2018 | Autor: Zdenek Urban

Družstva mladých hasičů absolvovala v neděli 3.6.2018 druhé kolo hasičské soutěže „Havlíčkobrodské turné 2018“. Soutěž se uskutečnila na hasičském cvičišti v Olešné. Domácím hasičům za účasti 60 družstev z 19 sborů povedla akce dobře zvládnout. Bohužel dva stánky na 600 účastníků zapříčinilo neustálé fronty na nápoje i jídlo. Vlastní soutěž začala v deset hodin. Velice pěkné počasí zúčastněným popřálo. Z jednoho stanoviště závodila kategorie mladší a z druhé základny starší. V kategorii starších soutěžilo 29 družstev a naše „A“ družstvo se umístilo na 15. místě. Druhému družstvu „B“ starších se útok povedl a v čase 19,11 se umístilo na pěkném 6. místě. Kolektiv mladších skončil na 16. místě z celkového počtu 31 družstev. Vzhledem k počtu zúčastněných družstev byl po 14 hodině konec soutěže a posléze vyhlášeny výsledky. Všem kolektivům byly předány diplomy a drobné ceny. Tři nejlepší družstva každé kategorie byla ještě oceněna poháry a medailemi za umístění. Do celkového hodnocení se sčítají získané body za jednotlivá kola. Čtvrté kolo se bude konat u nás v Habrech 2. září. Je to velice populární soutěž a pro mladé hasiče zajímavá. Za účast jim patří poděkování a zejména vedoucím kolektivů za doprovod a pomoc při nácviku.

Vedoucí kolektivu:G. Šourková, Š. Kreuzmann, D. Grund, D. Sedláček, J. Prorok a T. Mazánek

Kolektiv mladších: David Kadlec, Remar Vojtěch, Proroková Lucie, Šourková Natálie, Hejkal David, Bilozir Anna a Machota Marek.

Kolektiv starších „B“: Proroková Aneta, Remarová Vendula, Pospíšilová Denisa, Šourková Kristýna, Kadlec Milan, Vrzáková Adéla a Vrzák Jiří.

Kolektiv starších „A“: Pospíšilová Denisa, Pospíšilová Veronika, Machotová Nela, Hamsová Linda, Findová Silvie, Findová Nela a Remar Matyáš

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *