Havlíčkobrodské turné – 2 kolo

Publikováno 17.6.2019 | Autor: Zdenek Urban

Družstva našich mladých hasičů absolvovala v neděli 16. června 2019 druhé kolo hasičské soutěže „Havlíčkobrodské turné 2019“. Soutěž se uskutečnila na hřišti v Nové Vsi u Světlé nad Sázavou. V letošním roce se pořádá na čtyřech místech našeho okresu. Za účasti 55 družstev z 18 sborů se organizátorům povedla akce dobře zvládnout. Vlastní soutěž začala v deset hodin. Počasí zúčastněným moc nepřálo. Bylo zataženo, poměrně chladno a chvílemi i drobně zapršelo. Z jednoho stanoviště závodila kategorie mladších a z druhé základny starších. V kategorii starších soutěžilo 25 družstev a naše první „A“ družstvo si útok pokazilo a mělo neplatný pokus. Druhé „B“ družstvo časem 19.86 se umístilo na 11. místě. Náš kolektiv mladších skončil na pěkném 13. místě z celkového počtu 30 družstev. Krátce po 13 hodině byl konec soutěže a po krátké přestávce byly vyhlášeny výsledky. Všem kolektivům byly předány diplomy a drobné ceny. Tři nejlepší družstva byla ještě odměněna medailemi a poháry za umístění. Do celkového hodnocení se sčítají body za jednotlivá kola. Třetí kolo turné se bude konat u nás 1. září 2019 v areálu pod zbrojnicí. Závěrečné vyhodnocení bude provedeno po ukončení posledního kola v Herálci 8. září 2019. Je to velice pěkná soutěž a pro diváky i mladé hasiče zajímavá. Za účast všem mladým hasičům patří poděkování a zejména vedoucím kolektivů za doprovod a pomoc při nácviku.     

Vedoucí kolektivu: Gabriela Šourková, Štěpán Kreuzmann, Daniel Grund a Jan Prorok

Kolektiv mladších: Vojtěch Remar, Lucie Proroková, Natálie Šourková, Vanesa Šotolová, Anna Bilozir a Barča Moravcová z Malčína

Kolektiv starších „B“: Aneta Proroková, Kryštof Pipek, Veronika Pospíšilová, Zdeněk Burýšek, Vendula Remarová, Milan Kadlec a David Kadlec

Kolektiv starších „A“: Veronika Pospíšilová, Nela Findová, Kristýna Šourková, Nela Machotová, Silvie Findová, Linda Hamsová a Matyáš Remar

https://jirirainis.rajce.idnes.cz/Turne_2-19

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *