Okresní soutěž mladých hasičů 2019

Publikováno 17.6.2019 | Autor: Zdenek Urban

Okresní kolo mladých hasičů celostátní hry Plamen se konalo v sobotu 25.5.2019 na hasičském stadionu v Havlíčkově Brodě. Touto soutěží se uzavřel ročník 2018-19. Po celý den účastníky provázelo krásné počasí. Okresní soutěži předcházela oblastní kola na pěti místech našeho okresu. U nás se konalo 4. května 2019 na hřišti v Sázavce. Starší žáci se zúčastnili oblastního kola v Sobíňově. Naše družstva starších ani mladších žáků ale vzhledem k umístění v oblastních kolech nepostoupila do okresního kola.  V neděli 26.5.2019 proběhlo okresní kolo soutěže dorostu, rovněž za pěkného počasí. Zde nás v jednotlivcích reprezentovala Denisa Pospíšilová. Závodila ve střední kategorii dorostenek. Ve všech disciplínách si vedla poměrně dobře. Vzhledem k velké konkurenci 16 závodnic obsadila 9. místo. Touto soutěží končí celoroční hra Plamen. Samotná účast v okresním kole je důsledkem poctivé přípravy. Všem patří poděkování za reprezentaci města i hasičského sboru. Poděkování patří i našim členům, kteří na okresní soutěži vypomáhali jako pomocní rozhodčí na jednotlivých disciplínách. Byl to Jan Prorok, Daniel Grund a Štěpán Kreuzmann. Vypomohli i druhý den při soutěži dorostu. Rovněž tak patří poděkování vedoucím našich mladých hasičů, kteří se o tento úspěch zasloužili na úkor svého volného času.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *