2017 Pálení čarodejnic Habry

Publikováno 7.5.2017 | Autor: Zdenek Urban

Přes nepřízeň počasí v minulých dnech se pálení čarodějnic poměrně vydařilo. Bylo slunečno, ale chladno, zejména večer. Přesto se pod hasičskou zbrojnicí sešlo velké množství návštěvníků. Bylo jich téměř dvěstě, tentokrát převážně dětí. Skákací hrady jsme nestavěli, neboť hřiště i okolní terén byl silně podmáčen. Vytvořená hranice z větví a jiného dřevního odpadu byla rovněž promočená a pořádně hořet začala až po dvou hodinách. Děti se i tak po celou dobu dobře bavily. Ocenění v podobě sladkostí se dočkalo téměř dvacet dětí přistrojených za čarodějnice. U stánku s občerstvením si přišli na své i rodiče. V podvečer byl zapálen tradiční malý ohňostroj, který se líbil zejména těm nejmenším. Byl to příjemně strávený podvečer a poslední návštěvníci se rozcházeli až v deset hodin večer.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2017. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *