2017 Oblastní kolo MH

Publikováno 7.5.2017 | Autor: Zdenek Urban

Oblastní soutěž mladých hasičů se v letošním roce konala 6.5.2017 v Habrech. Nepříznivé počasí poslední dobou poznamenalo i vlastní soutěž. Zejména trávník na hřišti pod zbrojnicí byl soutěží silně poznamenán. Přesto nám počasí vcelku popřálo a nepršelo. Na soutěž přijely kolektivy mladých hasičů z Golčova Jeníkova, Habrů, Chrtníče, Malčína, Sázavky a Kámena. Poděkování za průběh a zajištění celé soutěže patří zejména domácím hasičům. Rovněž všem vedoucím mladých hasičů a rozhodčím, kteří se na organizaci podíleli a přiložili ruku k dílu. Za zajištění stravy patří poděkování ženám ze školní jídelny a rovněž tak obsluze v našem stánku. Hlavním rozhodčím soutěže Miroslav Škaryd. Rozhodčí štafety 4 x 60 Eliška Brothánková. Požární útok Dagmar Harvalíková. Na štafetách dvojic Hana Chlubná. Zdravotní dozor nám zajistila paní Marie Kafková. Z ostatních sborů našeho okrsku  dle možnosti vypomohli členové jako pomocní rozhodčí. Postu startéra se zhostil Miroslav Čáp a Bohuslav Mazánek ml., který časomíru i obsluhoval. Bezchybně pracovala, a tak budeme věřit v její spolehlivost. Všechna družstva byla po ukončení soutěže na nástupu oceněna diplomy a poháry, které byly předány starostou města a starostou našeho sboru.  

Na okresní soutěži 20.5.2017 v Havlíčkově Brodě budou zastupovat náš obvod družstva mladších hasičů z Malčína a Sázavky.

Kategorii starších družstvo z Malčína, Habrů a Golčova Jeníkova.

06.05.2017 – Habry – Celkové výsledky    
STARŠÍ KATEGORIE                      MLADŠÍ  KATEGORIE
1. Malčín I                                               1. Sázavka I 
2. Habry I                                               2. Malčín
3. Golčův Jeníkov                                 3. Sázavka II                               
4. Malčín II                                            4. Golčův Jeníkov II
5.Sázavka                                               5. Golčův Jeníkov I.
6. Chrtníč                                               6. Habry
7. Kámen
8. Habry II                                                                              

Do celkových výsledků je započítáno umístění z podzimního branného závodu požárnické všestrannosti 2016 v Habrech. 

Habry – I.starší družstvo:
Denisa Pospíšilová, Tomáš Mazánek, Milan Kadlec, Vrzáková Adéla, Veronika Pospíšilová, Proroková Aneta, Šourková Kristýna. 

Habry – II.starší družstvo:
Eliška Kafková, Nela Findová, Silvie Findová, Filip Kosnar, Nela Machotová, Zdeněk Burýšek.

Habry – mladší družstvo:
Natálie Šourková, Marek Machota, Lucie Proroková, David Kadlec, Dušan Hamsa.  Dark Accent

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2017. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *