Ples hasičů v Habrech 11.2.2017

Letošní plesovou sezónu zahájili v druhé polovině ledna sokolové. Druhý bál, v podání hasičů se konal 11. února. Přestože bylo pěkné počasí, návštěva nebyla velká. Až před půlnocí se sešlo na 120 návštěvníků, převážně mladší generace. Pořadatelé se však měli co otáčet jak v kuchyni, tak zejména ve výčepu. Velice pěkně zahrála skupina Profil pod vedením Jiřího Vondráčka. Na sále bylo ještě rušno ke třetí hodině ranní při poslední sérii písniček na dobrou noc. Každý ze zúčastněných se po celý večer dobře bavil. Téměř každý z návštěvníků si odnášel nějakou tu cenu z pěkné tomboly. Je proto na místě poděkovat všem sponzorům za věnované ceny. Může se říci, že se hasičům ples po všech stránkách vydařil.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2017. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *