„Velká cena Železných hor“

Publikováno 7.6.2017 | Autor: Zdenek Urban

Sedmý ročník noční soutěže v Libici nad Doubravou se konal v pátek 2. června 2017. Stal se již oblíbeným dostaveníčkem zastánců požárního sportu. Na letošní ročník přijelo celkem 33 družstev ze širokého okolí, 22 družstev mužů a 11 kolektivů žen. Bohužel to bylo o devět družstev méně oproti loňskému ročníku. Počasí akci tentokrát přálo. Velice pěkný hasičský areál je podél říčky Doubravky. Po půlnoci ale bylo již poměrně chladno. Naše děvčata na soutěž jela jen pětičlenná. Vypomohla jim dvě děvčata z Libice n/D. a nepovedl se jim rozdělovač. Obsadily až 9. místo z jedenácti družstev. V mužské kategorii se našemu týmu chlapců rovněž moc nedařilo. Zdržení bylo na koši a dopravním vedení. V celkovém umístění to bylo 15. místo. Bohužel bez častého tréninku to nejde žádnému. Za účast na soutěži, reprezentaci našeho sboru i města patří všem poděkování. Družstva soutěžila ve složení:                                     J.R.

Muži: Kreuzmann Šěpán, Mergl Jakub, Grund Daniel, Kolář Jakub, Švec Adam, Prorok Jan a Grund Ondřej. 

Ženy: Kreuzmannová K., Šourková G., Hloušková Z. Čápová V., Pospíšilová K. t

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2017. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *