„Velká cena Železných hor“

Publikováno 12.6.2018 | Autor: Zdenek Urban

Osmý ročník noční soutěže v Libici nad Doubravou se konal v pátek 1. června 2018. Rovněž tato soutěž se stala oblíbeným dostaveníčkem zastánců požárního sportu. Na letošní ročník přijelo celkem 31 družstev ze širokého okolí, 18 družstev mužů a 13 kolektivů žen. Bylo to o dvě družstva méně oproti loňskému ročníku. Počasí akci tentokrát moc nepřálo. Ale hlavně, že nepršelo. Velice pěkný hasičský areál je v údolí říčky Doubravky. Soutěž probíhala střídavě ze dvou stanovišť. Krátce před půlnocí byly vyhlášeny výsledky, předány ceny a diplomy. Našim děvčatům se tentokrát útok povedl a obsadily 4. místo v konkurenci třinácti družstev. V mužské kategorii se našemu týmu chlapců moc nedařilo. Rozpojila se jim hadice na rozdělovači, ale po opětovném zapojení útok dokončili. V celkovém umístění to bylo 11. místo z osmnácti družstev. Za účast na soutěži, reprezentaci našeho sboru i města patří chlapcům a zejména děvčatům poděkování.

Naši muži soutěžili ve složení:
Kreuzmann Š., Mergl M., Grund D., Kolář J., Švec A., Čáp P. a T. Mazánek.

Naše děvčata:
G. Šourková, K. Valová, M. Syrovátková, K. Pospíšilová, K. Kreuzmannová,D. Pospíšilová a M. Langová.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *