Soutěž mladých hasičů HB Turné 2018

Publikováno 12.6.2018 | Autor: Zdenek Urban

Naši mladí hasiči se, tak jako v minulých letech, zapojili do okresní soutěže v požárním útoku. Soutěž nese název „ Havlíčkobrodské turné “. V letošním roce se bude pořádat na pěti místech našeho okresu. První kolo se uskutečnilo 27.5.2018 v Libici nad Doubravou. Soutěže se pořádají vždy v neděli od 10 hodin. Soutěží se dle pravidel hry Plamen, do které musí být přihlášené družstvo zapojeno. Za velké účasti mladých hasičů z 23 sborů celého okresu se organizátorům povedlo první kolo turné dobře zvládnout. Akce se konala v pěkném areálu v údolí Doubravky za velice pěkného počasí. Z jednoho stanoviště závodila kategorie mladší a z druhého starší. V kategorii starších soutěžilo 28 družstev a naše A družstvo se umístilo na 16. místě. Druhé B družstvo obsadilo 21. místo. V mladší kategorii se našemu družstvu dařilo lépe a skončilo na 11. místě. V kategorii soutěžilo celkem 29 družstev. Tři nejlepší družstva z každé kategorie jsou vždy oceněna poháry a všem zúčastněným předány diplomy a dárkové tašky s cukrovinkami.

Druhé kolo se uskuteční 3.6.2018 v Olešné. Třetí kolo se bude konat 24.6.2018 v Bezděkově. Čtvrté kolo budeme pořádat 2.9.2018 u nás v Habrech. Závěrečné páté kolo se uskuteční 9.9.2018 v Chotěboři. Zde také dojde k vyhodnocení celého ročníku, kdy se z každého kola sečtou body za umístění v celém turné. Nejlepší kolektivy budou opět oceněny cenami a poháry. Je na místě poděkovat našim mladým hasičům za účast, reprezentaci města a sboru, ale také vedoucím kolektivu za doprovod a pomoc při nácviku.

Vedoucí kolektivu:
Mgr.Štěpán Kreuzmann, Gabriela Šourková a Daniel Grund.

Naše družstvo starších – A:
Pospíšilová Denisa, Hamsová Linda, Pospíšilová Veronika, Remar Matyáš, Machotová Nela, Findová Nela a Findová Silvie .

Naše družstvo starších – B:
Vendula Remarová, Zdeněk Burýšek, Filip Kosnar, Denisa Pospíšilová, Adéla Vrzáková, Aneta Proroková a Dušan Hamsa.

Naše družstvo mladších.
Anna Bilozir, Natálie Šourková, David Hejkal, Marek Machota, David Kadlec,Lucie Proroková a Vojtěch Remar.

http://jirirainis.rajce.idnes.cz/Turne_Libice_2018/

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *