Soutěž Hostovlice

Publikováno 24.4.2016 | Autor: Zdenek Urban

Letošní sportovní sezónu zahájili haberští hasiči první soutěží v sobotu 23.4. 2016. Bylo to O pohár starosty obce Hostovlice v okrese Kutná Hora. Za vcelku pěkného počasí se sjelo 15 družstev ze širokého okolí. Bohužel to bylo o osm méně proti loňskému ročníku. Celá třetina zúčastněných družstev byla z našeho okresu. Naši chlapci se časem 21,86 umístili uprostřed startovního pole 13 družstev. Děvčatům se útok vcelku povedl a skončila na 2 místě v čase 25,70. Soupeřkami byla pouze děvčata z Golčova Jeníkova, která byla o půl vteřiny rychlejší. První čtyři příčky v kategorii mužů obsadila družstva z okresu Havlíčkův Brod. Nejlepšího času docílili chlapci z Kynic a sice 15,99. Družstvo mužů z Frýdnavy skončilo na 10. místě. Požární útok probíhal na asfaltové komunikaci a pouze na dvě hadice B a dvě C. Našim soutěžícím patří poděkování za reprezentaci i umístění. Bylo to dobré zahájení letošního sportovního roku, zvláště pro omlazené družstvo mužů.

Muži: Kreuzmann Štěpán, Mergl Marcel, Čáp Martin, Grund Daniel, Mergl Jakub,Kolář Jakub, Švec Adam.
Ženy: Šourková Gábina, Kreuzmannová Kristýna, Hloušková Tereza, Hloušková Zuzana, Syrovátková Monika, Vlčková Kateřina a Pospíšilová Kristýna.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.