Pálení čarodějnic 2016

Publikováno 4.5.2016 | Autor: Zdenek Urban

Tak, jako v několika minulých letech, počasí letošnímu tradičnímu pálení čarodějnic popřálo. Pod hasičskou zbrojnici se sešlo téměř 200 účastníků. Pro více jak padesát malých dětí byly opět lákadlem velký a malý skákací hrad, které byly do setmění stále obsazeny. Uměle vytvořená hranice z větví a jiného dřevního odpadu, převážně ze zahrádek, měla na svém vrcholu umístěnou figurínu čarodějnice. V podvečer byla hranice zapálena. Dvacet dětí přišlo přistrojených za čarodějnici a byly za nápadité kostýmy před hořící hranicí odměněny sladkostmi a pamětním listem. Děti se při všech atrakcích velice dobře bavily a rodiče se mohli občerstvit u stánku. Za soumraku byl odpálen malý ohňostroj. Akce se díky podpoře města vydařila a věříme, že v příštím roce nám opět poslouží počasí a bude ještě větší účast.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *