Soutěž hasičů v Kynicích

Publikováno 27.5.2019 | Autor: Zdenek Urban

V letošním roce naše soutěžní družstva zahájila sportovní sezónu a zúčastnila se v sobotu 11.5.2019  první pohárové soutěže v Kynicích. Odpolední akci provázelo navzdory předpovědi solidní počasí. Ale navečer při vyhlášení výsledků již začalo pršet. Soutěžilo se O pohár obce Kynice. Soutěže se zúčastnilo devět družstev mužů a družstvo našich děvčat. Pohárová soutěž probíhala na dvě kola a jednu společnou stříkačku PS12. Na druhé kolo si závodníci losovali post, na kterém poběží. Čas byl měřen elektronickou časomírou. Pohár obce vyhrálo domácí družstvo mužů mladších v čase 27.80. Našim chlapcům se útok nepovedl a časem 55.44 skončili až na 6. místě. Ve druhém kole časem 27.98 byli třetí z deseti družstev. Děvčata, jako jediné družstvo žen, docílila pěkného času 28.72 a samozřejmě zvítězila. Druhé kolo se hodnotilo společně a zde se umístili na pěkném druhém místě. Oběma našim soutěžním družstvům patří za účast a reprezentaci poděkování.

Naše soutěžní družstvo mužů:Kreuzmann Š., Grund D., Prorok J., Grund O., Kolář J., Mazánek T. a Čáp M. 
Naše soutěžní družstvo žen:  Kreuzmannová K., Syrovátková M., Pospíšilová K., Pospíšilová D.,Vlčková K., Šourková G. a Valová K.

https://jirirainis.rajce.idnes.cz/Pohar_Kynice

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *