OBLASTNÍ KOLO JARNÍ SOUTĚŽE MLADÝCH HASIČŮ „PLAMEN“

Publikováno 6.5.2019 | Autor: Zdenek Urban

04.05.2019 – Sázavka – CELKOVÉ  VÝSLEDKY   

 STARŠÍ  KATEGORIE :
1) Sázavka A
2) Malčín A
3) Sázavka B
4) Malčín B
5) G. Jeníkov

Mladší kategorie
1) Sázavka
2) Malčín
3) Habry
4) G. Jeníkov

Do celkových výsledků je započítáno umístění z podzimního branného závodu požárnické všestrannosti 2018, které se konalo u Svaté Anny v Pohledu.

   Starší družstvo se této soutěže nezúčastnilo, neboť jsou téměř všechny v těchto dnech se školou na zájezdu v Anglii. Proto tuto soutěž absolvují v neděli 12.5.2019 v Sobiňově.

Oblastní soutěž mladých hasičů se konala na hřišti v Sázavce. Vzhledem k počasí se vydařila. Předpovědi nebyly právě slibné. Déšť přišel až v závěru při vyhlášení výsledků. Škoda jen, že nepřijelo družstva z Chrtníče. Onemocnělo jim několik dětí.  Poděkování za průběh a zajištění celé soutěže patří domácím hasičům. Rovněž všem vedoucím mladých hasičů a rozhodčím, kteří se na organizaci jakýmkoliv způsobem podíleli a přiložili ruku k dílu. Hlavním rozhodčím soutěže byla Dagmar Rakušanová z České Bělé. Rozhodčím štafety 4 x 60 Jiří Korel z Malčína, požárního útoku Štěpán Kreuzmann a štafety dvojic Jitka Zounková ze Sázavky. Zdravotní dozor nad soutěží zajistila Jana Zadinová rovněž ze Sázavky. Z ostatních sborů vypomohli členové jako pomocní rozhodčí. Post startéra zastal Bohuslav Mazánek ml., který časomíru i obsluhoval. Bezchybně pracovala, a tak budeme i nadále věřit v její spolehlivost.

Habry – mladší družstvo pod vedením G. Šourkové a D. Grunda: Anna Bilozir, Natálie Šourková, Vojtěch Remar, Lucie Proroková, Vanesa Šotolová a Marek Machota.

Na okresním kole 28.5.2019 v Havlíčkově Brodě budou zastupovat náš obvod družstva mladších hasičů z Malčína a Sázavky. Kategorii starších bude prezentovat náš obvod družstvo ze Sázavky a Malčína.

https://jirirainis.rajce.idnes.cz/Oblast_2019

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *