Školení Ledeč nad Sázavou

Publikováno 25.5.2016 | Autor: Zdenek Urban

Naše jednotka absolvovala ve středu 18.5.2016 taktické cvičení na stanici Ledeč n S. Na výzvu KOPIS jednotka vyjížděla za osm minut po vyhlášení poplachu s CAS 24 s posádkou 1 + 5 ve 14;04 do Ledče n S. Cvičení proběhlo v součinnosti místní jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů z Ledče n S. a jednotky Bojiště. Na nádvoří stanice se plnily protipovodňové vaky pomocí plovoucího a kalového čerpadla z Pivovarského potoka. Plnily se pytle pískem z násypky a stavěla se protipovodňová hráz ve vjezdu do stanice. Po ukončení bylo velitelem stanice provedeno vyhodnocení a naše jednotka se vrátila zpět.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *