Ples hasičů 14.2.2015

První kulturní akcí hasičů je každoroční tradiční ples. Jako druhý bál letošní plesové sezóny se konal 14. února. Přestože bylo příznivé počasí, návštěva nebyla velká. Až před půlnocí se sál zaplnil téměř 140 návštěvníky, převážně střední a mladší generace. Pořadatelé se však měli co otáčet, zejména ve výčepu. Přes počáteční drobné problémy s aparaturou pěkně zahrála dámská kapela Bosorky. V Habrech se děvčata předvedla poprvé. Na sále bylo ještě rušno o půl třetí hodině ranní při poslední sérii písniček na závěr. Každý ze zúčastněných se po celý večer dobře bavil. Téměř každý z návštěvníků si odnášel nějakou tu cenu z pěkné tomboly. Můžeme konstatovat, že se hasičům ples vydařil.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2015. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.