Okresní soutěž mladých hasičů.

Publikováno 24.5.2017 | Autor: Zdenek Urban

Okresní kolo mladých hasičů celostátní hry„Plamen“ se konalo v sobotu 20.5.2017 v Havlíčkově Brodě na hasičském stadionu HZS. Co se týče počasí, celý den byl zamračený, velice chladno, ale nepršelo. Soutěži předcházela oblastní kola na pěti místech našeho okresu. V Habrech se konalo 6. května 2017 na hřišti pod hasičskou zbrojnicí. Naše družstvo starších žáků vzhledem k umístění postoupilo do okresního kola. Okresní soutěže se zúčastnilo 12 družstev mladších a 12 starších žáků. Kategorie starších soutěží již podle mezinárodních pravidel CTIF. Požární útok, štafeta dvojic, štafeta 4 x 60 m, štafeta CTIF a požární útok dle CTIF. Vzhledem k absenci několika jednotlivců se stěží naše družstvo dalo dohromady. Všechny disciplíny byly splněny, ale v horším čase.

Družstvo soutěžilo ve složení Aneta Proroková, Veronika Pospíšilová, Eliška Kafková, Denisa Pospíšilová, Filip Kosnar, Nela Findová, Adéla Vrzáková, Nela Machotová a Silvie Findová. Ve své kategorii se bohužel umístilo na posledním 12. místě. Touto soutěží končí celoroční hra Plamen a přičítají se body za umístění v podzimním branném závodě. Celkové umístění ovlivní i body za vedení kroniky kolektivu.  

Samotná účast v okresním kole je důsledkem poctivé jarní přípravy celého kolektivu. Patří jim poděkování za reprezentaci města i hasičského sboru. Rovněž tak i vedoucím, kteří se o tento pěkný úspěch zasloužili na úkor svého volného času.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2017. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *