O pohár ředitele ÚO HZS a starosty města Chotěboř – 24. 9. 2016

Publikováno 27.9.2016 | Autor: Zdenek Urban

Dvacátý prvý ročník této prestižní soutěže výjezdových jednotek okresu Havlíčkův Brod se tentokrát konal v Chotěboři. Bývalý „Den hasičů“ se omezil pouze na soutěž družstev výjezdových jednotek obcí. Soutěž v požárním útoku je poděkováním HZS Kraje Vysočina, územního odboru Havlíčkův Brod – Sborům dobrovolných hasičů v našem okrese za celoroční spolupráci a zároveň je prověrkou akceschopnosti výjezdových jednotek zařazených do požárního poplachového plánu Kraje Vysočina platného pro okres Havlíčkův Brod. Přestože bylo pěkné počasí, soutěž absolvovalo pouze 15 družstev hasičů našeho okresu. Jednotlivá soutěžní družstva jsou složena ze šesti členů výjezdových jednotek obcí. Vlastní provedení požárního útoku bylo zpestřeno rozlosováním jednotlivých úkonů členů každého družstva. Po provedení útoku musel být veškerý materiál uložen v cíli na plato. Až do této doby byl měřen čas jednotlivým soutěžním družstvům. Naši chlapci se umístili v první polovině startovního pole na 7. místě. Po ukončení soutěže byla všechna soutěžní družstva odměněna pamětními listy a cenami, které předávali zástupci HZS a města Chotěboř. Zejména vzhledem k pěknému počasí se soutěž vydařila.

Složení družstva výjezdové jednotky hasičů z Habrů :
Mgr. Kreuzmann Štěpán, Čáp Miroslav, Čáp Martin, Mergl Jakub, Čáp Petr a Urban Ladislav.

Všem členům soutěžního družstva haberských hasičů patří poděkování za účast, vzornou reprezentaci města a dobrovolného hasičského sboru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *