Havlíčkobrodské turné 6.

Publikováno 25.9.2016 | Autor: Zdenek Urban

Družstva mladých hasičů absolvovala v neděli 11.9.2016 poslední šesté kolo hasičské soutěže „Havlíčkobrodské turné 2016“. Soutěž se konala na návsi v Pohledu. Domácím hasičům, za účasti 63 družstev z 19 sborů se povedla akce dobře zvládnout. Vlastní soutěž začala v deset hodin. Ve lice horké počasí provázelo soutěž po celý den. Z jednoho stanoviště závodila kategorie mladších a z druhé základny starších. V kategorii starších soutěžilo 30 družstev a naše družstvo se umístilo na 29. místě. Kolektiv mladších skončil na 17. místě. Útok se oběma družstvům povedl, ale starší měli neplatný pokus. V zápalu boje nenašroubovali dobře koš. V 15 hodin byl konec soutěže a vyhlášeny výsledky. Všem kolektivům byly předány diplomy a drobné ceny. Tři nejlepší družstva byla ještě oceněna poháry za umístění. Následovalo vyhodnocení celého ročníku 2016. Rovněž tak byla oceněna nejlepší družstva. Je to velice populární soutěž a pro mladé hasiče zajímavá. Za účast jim patří poděkování a zejména vedoucím kolektivů za doprovod a pomoc při nácviku.

Vedoucí kolektivu:
Mgr. Štěpán Kreuzmann, dále pomocní vedoucí Daniel Grund a Adam Švec.

Kolektiv mladších:
David Kadlec, Hloušková Anna, Remar Vojtěch, Proroková Lucie, Hloušková Emma
a  Remarová Vendula.

Kolektiv starších:
Tomáš Mazánek, Proroková Aneta, Vávra Zdeněk, Pospíšilová Denisa, Vrzáková Adéla,
Machotová Nela a Milan Kadlec.

Turné 6 – Pohled

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *