Loučení s prázdninami – 20. 8. 2022

Stejně jako v minulém roce se i letos uskutečnilo tradiční loučení s prázdninami, které proběhlo v sobotu 20. 8. 2022 odpoledne v areálu pod hasičskou zbrojnicí. Kromě hasičů se na organizaci podílely i další místní spolky. Ze strany rybářů se jednalo o výlov kaprů z kádě a ze strany myslivců o střelbu ze vzduchovky.  Kromě toho měly děti možnost využít kreslení na dřevěné postavičky a také na obličej. Nejvíce navštěvovanou atrakcí se staly skákací hrady, kromě nich mohly děti využít další zajímavé hry.  Velký zájem byl tradičně také o jízdu na povoze taženém koňským spřežením pana Šupity. Odpoledne tak zpestřila účast vozidel hasičů z Golčova Jeníkova a drážních hasičů z Havl. Brodu, kteří odpoledne zpestřili pěnou pro děti. Loučení s prázdninami bylo zakončeno večerním promítáním filmu Kdyby radši hořelo, které bylo připraveno ve spolupráci s Městským úřadem. Všem, kteří se podíleli na celkové přípravě a organizaci patří velké poděkování.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2022. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.