Havlíčkobrodské turné 4.

Publikováno 9.7.2016 | Autor: Zdenek Urban

Mladí hasiči se zúčastnili v neděli 26.6.2016 třetí hasičské soutěže „HB – turné 2016“.  Bylo to již čtvrté kolo letošního ročníku. Soutěž se uskutečnila na návsi obce Bezděkov. Přijelo celkem 73 družstev. Přes nepřízeň počasí se domácím hasičům podařilo akci dobře zvládnout. Vlastní soutěž začala krátce po desáté hodině. Z jednoho stanoviště závodila kategorie mladších a z druhé základny družstva starších. V kategorii starších soutěžilo 34 družstev a naši se umístili s časem 20,18 na 23. místě. Kolektiv mladších skončil na 22. místě s časem 22,99 z celkového počtu 39 družstev. Útok se družstvům povedl, přestože oběma družstvům jeden soutěžící chyběl. Ochotně nám vypomohl kolektiv ze Sázavky. Bohužel na okresní „špičku“ ještě nestačíme, ale jsme již uprostřed startovního pole.  Po 15 hodině byl konec soutěže a vyhlášeny výsledky. Všem kolektivům byly předány diplomy a drobné ceny. Tři nejlepší družstva byla ještě oceněna poháry za umístění. Do celkového hodnocení se sčítají body za jednotlivá kola. Vyhodnocení bude provedeno po ukončení posledního kola. Závěrečné kolo letošního ročníku se bude konat v září v Pohledu. Je to velice populární soutěž a pro mladé hasiče zajímavá. Za účast jim patří poděkování a zejména dospělým za doprovod a pomoc při nácviku obou družstev.

Vedoucí kolektivu: Štěpán Kreuzmann, Gabriela Šourková a pomocníci Daniel a Ondřej Grund a Adam Švec. 

Kolektiv mladších: David Kadlec, Remar Vojtěch, Proroková Lucie, Hloušková Anna, Šourková Natálie a Remarová Vendula.    

Kolektiv starších: Tomáš Mazánek, Proroková Aneta, Pospíšilová Denisa, Remar Matyáš, Pospíšilová Veronika, Šourková Kristýna.

Foto děti Bezděkov

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *