Výroční valná hromada

Publikováno 17.1.2016 | Autor: Zdenek Urban

Valná hromada hasičů.

V sobotu 9. ledna 2016  od  13 hodin se konala valná hromada Sboru dobrovolných hasičů Habry na jevišti místní sokolovny. Na výroční členskou schůzi přišlo 37dospělých členů a 10 mladých hasičů. Účast dětí byla částečně ovlivněna každoročním lyžařským výcvikem naší ZŠ. Jako hosté se jednání zúčastnili mjr. Ing. Bc.  Zdeněk Šach, vedoucí IZS a služeb ÚO HZS Havlíčkův Brod. Josef Stejskal, starosta OSH Havlíčkův Brod a Vlastimil Vondra, ředitel místního ZOD Habry. Dále starostové našich sousedních sborů. Ze Zboží Tomáš Kozlík a Ladislav Tuček z Frýdnavy. Na téměř dvouhodinovém jednání byla vyhodnocena činnost hasičského sboru za rok 2015. V závěru bylo odsouhlaseno usnesení z této valné hromady, které toto období schválilo a rovněž tak byl odsouhlasen plán práce a činnosti na rok 2016. V jednotlivých diskusních příspěvcích hostů byla kladně hodnocena zejména činnost naší zásahové jednotky a aktivita našich mladých hasičů a jejich vedoucích. V závěru výroční schůze byl podáván chutný oběd. Výbor SDH touto cestou děkuje za zajištění příjemného prostředí i obsluhu. Konstruktivní jednání a celý průběh byl kladně hodnocen i starostou sboru Bohuslavem Mazánkem, který jednání zakončil. Popřál všem členům i jejich rodinám do nadcházejícího roku vše nejlepší, zejména pak hodně zdraví a elánu do další činnosti celého spolku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *