Výroční valná hromada SDH Habry

Dne 7. ledna 2023 proběhla v místní sokolovně Výroční valná hromada našeho spolku. Slavnostní schůze se zúčastnilo 38 dospělých členů a 13 mladých hasičů. Z hostů jsme přivítali zástupce místních spolků, konkrétně Zdeňka Vávru z rybářského spolku a starostu okresního sdružení hasičů Havlíčkův Brod J. Stejskala. Za profesionální hasiče přijal naše pozvání plk. Mgr. L. Vacek. Ze sousedních sborů se zúčastnila pouze K. Valová z SDH Leškovice. Po vyslechnutí jednotlivých zpráv a zhodnocení roku 2022 byly schváleny navržené plány kulturních a sportovních akcí pro letošní rok. V závěru slavnostní schůze byla některým členům za jejich aktivní činnost předána ocenění. Čestné uznání sboru obdržela P. Prchalová, čestné uznání okresního sdružení obdržel J. Mergl, J. Prorok a D. Grund. Věrnostní medaile za 10 let členství obdržel A. Švec a Z. Vávra. Věrnostní medaile za 20 let členství obdržela K. Čápová.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2023. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.