TFA mladého hasiče 8.8.2020

TFA mladého hasiče -8. 8. 2020

Dne 8. 8. se uskutečnil druhý ročník mladého hasiče v disciplíně TFA pod hasičskou zbrojnicí. Dráha byla rozdělena na šest úseků a disciplín. Čas se měřil elektronickou časomírou. Soutěžilo se v šesti kategoriích (mladší – chlapci, dívky, starší- chlapci, dívky, dorost- chlapci, dívky. Hlavním rozhodčím byl Štěpán Kreuzmann.

V mladší kategorii dívek docílila nejlepšího času Natálie Šourková. Na druhém místě se umístila Lucie Proroková a třetí příčku obsadila Aneta Čápová z Vepříkova.

Z mladších chlapců byl nejrychlejší Marek Machota, druhý Tomáš Krátký z Uhelné Příbrami a třetí František Pejchal z Pardubic.

V kategorii starších dívek nejlepšího času dosáhla Barbora Beránková z Vepříkova, druhá byla Linda Hamsová a třetí místo obsadila Natálie Vavřičková z Vepříkova.

V kategorii starších chlapců vyhrál Petr Kosek z Herálce, druhé místo obsadil Jakub Lipka z Herálce a jako třetí skončil Lukáš Kosek z Herálce.

V kategorii chlapců dorost vyhrál Zdeněk Bílek z Perknova, druhé místo obsadil Pavel Vítů z Perknova a třetí místo obsadil Matěj Adámek z Herálce.

Všem závodníkům patří dík za účast na soutěži a jejich odvahu vyzkoušet si tuto fyzicky náročnou soutěž, která byla o to náročnější vzhledem k horkému počasí. Dále patří poděkování všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci celé soutěže.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2020. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *