TFA mladého hasiče -28. 8. 2021

Dne 28. 8. se uskutečnil třetí ročník mladého hasiče v disciplíně TFA pod hasičskou zbrojnicí. Dráha byla rozdělena na šest úseků a disciplín. Čas se měřil elektronickou časomírou. Soutěžilo se v šesti kategoriích (mladší – chlapci, dívky, starší – chlapci, dívky, dorost – chlapci, dívky. Hlavním rozhodčím byl Štěpán Kreuzmann. Celkem se zúčastnilo 42 závodníků z SDH Habry, Uhelná Příbram, Bedřichov, Malčín, Herálec, Vepříkov a Pardubice. Všem závodníkům patří dík za účast a jejich odvahu vyzkoušet si tuto fyzicky náročnou soutěž. Dále patří poděkování všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci celé soutěže.

Za SDH Habry se této soutěže zúčastnili K. Šourková, L. Proroková, V. Pospíšilová, D. Pospíšilová, S. Findová, J. Burýšek, N. Machotová, N. Šourková, V. Šotolová, R. Fikar, T. Vávra, Š. Fikar a V. Votava

ŠK

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2021. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.