Soutěže mladých hasičů

Poslední kolo v HB turné proběhlo v Herálci (12.9.), kam naši mladí hasiči odjeli ve složení J. Burýšek, V. Votava, R. Fikar, V. Votava, V. Šotolová, L. Proroková. Naše družstvo se zde umístilo na 8. místě. V celkovém pořadí za rok 2021 skončili na 12. místě za což našim mladým hasičům patří poděkování. Poslední soutěží v tomto roce byla ZPV ve Ždírci nad Doubravoum (2.10.). Naši mladí hasiči se zúčastnili soutěže v kategorii dorost (V. Remarová, N. Machotová a S. Findová) a v kategorii starších (L. Proroková, V. Remar, R. Fikar a Š. Fikar). Náš mladý kolektiv také zasáhlo období karantén a protiepidemiologických opatření. Některé děti přestaly mít o hasičský sport a celkově o „hasičinu“ zájem. Bylo velice těžké poskládat sportovní tým, ale v průběhu léta a začátkem školního roku přišli noví zájemci o tento sport a tím dali naději, že kolektiv mladých hasičů v Habrech pojede dál. Velké poděkování patřím i našim vedoucím, kteří obětují svůj volný čas a věnují se našim nejmladším členům (M. Syrovátková, G. Šourková, J. Prorok, M. Fikar a D. Grund).

                                                                                                                           ŠK

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2021. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.