Pozvánka XXII. Pohár starosty města

29.8.2020 od 13:00 v areálu pod hasičskou zbrojnicí

Organizační zajištění soutěže:
Soutěž se bude řídit směrnicemi pro hasičské soutěže a uskuteční se na travnatém povrchu hasičského cvičiště. Startovní prostory tvoří zámková dlažba. Časy měřeny elektronickou časomírou na vyrážecí terče. Prezence v místě konání soutěže od 12:00 do 12:50. Startovné pro jedno družstvo je 150Kč.

Kategorie:
ženy 2B+4C – zásahové hadice 75 a 52mm
muži 3B+4C – zásahové hadice 75 a 52mm

Nádrž s vodou se během útoku nebude doplňovat. Bez přetlakového ventilu. Příprava na základně 4min. Neúplné soutěžní družstvo se může doplnit max 2 cizími soutěžícími.  Jednotná ústroj PSII nebo sportovní oblečení – dlouhý rukáv, dlouhé kalhoty, opasek a přilba. Ženám může pomáhat jejich vedoucí družstva. Případná protest se podává písemně hlavnímu rozhodčímu včetně kauce 1000Kč v hotovosti do 10min po ukončení požárního útoku.

Vaši účast můžete potvrdit na sdhhabry@seznam.cz nebo na tel.: 739 590 011

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2020. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.