Oblastní soutěž MH v Koutech

Dne 6. května se konalo oblastní kolo MH v požárním sportu. Této soutěže se zúčastnily týmy z Malče, Chrtníče, Golčova Jeníkova, Kout, Lučice, Hněvkovic, Světlé n/S a Habrů. V kategorii mladších se zúčastnilo 5 družstev a v kategorii starších 7 družstev. Naši nejmladší hasiči ve složení K. Příbramská, A. Rainišová, V. Čáp, L. Urban, L. Novotný, Š. Fikar a M. Brtva skončili na pátém místě. Byla to pro ně úplně první účast na soutěži a ač se to nezdá, je to velký úspěch. V kategorii starších se naši hasiči umístili na pátém místě, a to v tomto složení: N. Šourková, V. Remar, V. Votava, J. Černý, R. Fikar, D. Hejkal, L. Holá a T. Holý. Všem závodníkům patří velký dík za reprezentaci našeho sboru. Díky patří také vedoucím mládeže, kteří se na úkor svého volného času věnují naším nejmenším.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2023. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.