Noční soutěž v Nové Vsi u Chotěboře

Publikováno 16.9.2019 | Autor: Zdenek Urban

Pohárová noční soutěž v Nové Vsi u Chotěboře se konala v pátek 13. září 2019 na fotbalovém hřišti. Počasí na tuto roční dobu vcelku popřálo, bylo zvečera poměrně teplo. Noční soutěže jsou v poslední době oblíbeným dostaveníčkem zastánců požárního sportu. Poháru se zúčastnilo 12 družstev mužů a 9 družstev žen. Soutěže se zúčastnili jak naši chlapci, tak družstvo děvčat. V mužské kategorii jednoznačně časem 19.87 zvítězil tým z Petrovic, druhá byla Seč a třetí Jilemník. V ženách předvedla  nejlepší útok děvčata z Lučice v čase 22.33, druhé byly ženy z Vepříkova a třetí Chotěboř. Chlapci trochu zaváhali a v celkovém umístění časem 28.07 to bylo 6. místo uprostřed startovního pole. Naše děvčata v silné konkurenci nakonec obhájila pěkné 5. místo časem 23.59. Byla to další zkušenost. Bohužel bez poctivého a častého tréninku to nejde žádnému. Za účast na soutěži, reprezentaci našeho sboru i města patří chlapcům poděkování.