Loučení s prázdninami

Jako i minulý rok se i letos uspořádalo tradiční loučení s prázdninami, které se uskutečnilo 22.8.2020 v areálu pod hasičskou zbrojnicí. I přes předpovědi počasí, které hlásili deště, se počasí odpoledne umoudřilo a nic nebránilo tomu se rozloučit s prázdninami. Oproti loňskému roku byla účast nižší, ale i tak si děti loučení užily. Kromě hasičů se na pořádání podílely i další místní spolky – myslivci a rybáři. Ze strany rybářů se jednalo již o tradiční lovení kaprů z kádě a myslivci si připravili střelbu ze vzduchovky. Kromě toho děti měly možnost zkusit „Pohádkovou cestu lesem“ v blízkém okolí areálu. Nejvíce navštěvovanou atrakcí se opět staly skákací hrady a jízda povozem taženým koňským spřežením pana Šupity. Vzhledem k protipandemickým opatřením nás letos nenavštívily složky IZS (Policie a ZZS). Opoledne tak zpestřila pouze účast hasičských vozidel. Na přípravě, organizaci a průběhu akce se podílel kolektiv lidí, kteří obětovali svůj volný čas. Všem patří velké poděkování.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2020. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *