Loučení s prázdninami 2019

Publikováno 27.8.2019 | Autor: Zdenek Urban

Tradiční rozloučení s prázdninami se uskutečnilo v sobotu 24.8. 2019 odpoledne v areálu pod hasičskou zbrojnicí. Předposlední prázdninový víkend se vzhledem k nádhernému počasí vydařil. Oproti loňskému roku byla větší účast a děti si loučení s prázdninami užily. Téměř dvě stovky rodičů s dětmi společně s partou rybářů a hasičů prožili příjemné odpoledne. Bohužel naši myslivci nás tentokrát zklamali. Naše děvčata připravila pro děti zajímavou hru „ Pohádkovou cestu lesem“ v blízkém okolí areálu. Za svůj výkon obdržely sladkou odměnu. Jídla a pití bylo dostatečné množství. Rožnila se ovečka, smažily se langoše, hranolky, párky v rohlíku, uzená kýta či klobásky z udírny. Nejlépe si to ovšem užívaly děti zejména při chytání živých kaprů v kádi a dovádění ve skákacích hradech. Největší zájem byl však tradičně o jízdu na povoze taženém pěkně upraveným koňským spřežením pana Karlíka. Připravili jsme i náš kočár, se kterým jezdila dcera pana Karlíka s druhým párem koní. Děti si vyzkoušely pod dohledem našich členů i střelbu ze vzduchovek. Pohodové odpoledne zpestřila účast vozidel hasičů a místní ZZS, za což jim patří poděkování. Poděkování samozřejmě patří i městu za podporu. Na přípravě, organizaci a průběhu akce se podílel kolektiv lidí, kteří obětovali svůj volný čas. Je proto na místě poděkovat všem, kteří se podíleli na zdařilé akci a pomohli zajistit dětem pěkné odpoledne.

https://jirirainis.rajce.idnes.cz/taborak_2019

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *