Letní tábor mladých hasičů

Jako každý rok, tak i letos se podařilo uskutečnit letní tábor pro mladé hasiče našeho sboru. Po třetí za sebou jsme se vydali do Uhelné Příbrami. Po celou dobu tábora se dětem věnovali táboroví vedoucí, a to v tomto složení – Monika Syrovátková, Jan Prorok a Gabriela Šourková. O táborovou stravu se starali L. Urban a J. Rainiš a zdravotnický dohled zajišťoval David Vávra. Na chod tábora dohlížel hlavní vedoucí Štěpán Kreuzmann. Všichni se velice dobře starali nejen o pořádek, ale i o pestrý celotýdenní program. Účastníci tábora měli připravené různé zábavné hry a ruční práce. Během týdne jsme navštívili hradiště v Úhrově, Zkamenělou řeku a muzeum starých krámů ve Vepříkově, kde si děti vyzkoušeli i diskgolf. Letní tábor je odměna za účast na kroužku mladých hasičů, proto věříme, že naši vedoucí mládeže budou ochotni si tuto akci v příštím roce zopakovat. Je to velice náročná, zodpovědná, ale i záslužná činnost, které se věnují na úkor svého volného času, za což všem náleží velké poděkování. Poděkování rovněž patří všem sponzorům, kteří nám pomohli tábor zajistit.

ŠK

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.