Hasičský ples v Habrech

Po roční odmlce plesové sezóny, kvůli pandemické situaci, jsme se rozhodli uspořádat hasičský ples a to pro nás v netradičním termínu 19. března, v místní sokolovně.  O hudební doprovod se postarala chotěbořská kapela Styl, která provázela celý ples až do ranních hodin. Večerní program zpestřilo taneční vystoupení Adély Meruňkové a Tomáše Pluháčka. Připravena byla již tradičně i bohatá tombola, za kterou touto cestou děkujeme Všem sponzorům. Dále bychom chtěli poděkovat Všem 250 návštěvníkům, kteří si udělali čas a přišli se podívat. Je to velké poděkování nám, pořadatelům. Věříme, že si najdete cestu i na hasičský ples v roce 2023, který se bude konat 18. února s kapelou Impuls.  

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2022. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.