Shromáždění představitelů SDH – Vilémov (18.9.2021)

Jako každý rok, tak i letos se uskutečnila schůze představitelů sborů dobrovolných hasičů ze 184 SDH HB okresu. Celou akci zorganizovalo SDH Vilémov, které zvolilo za místo jednání místní kulturní dům. Delegáti si vyslechli zprávu o činnosti okresního sdružení v podání starosty Josefa Stejskala. Mezi významné hosty patřil ředitel Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina plk. Mgr. Jiří Němec a ředitel územního odboru plk. Mgr. Luboš Vacek. Dále na jednání vystoupili zástupci Požární bezpečnosti a Hasičské vzájemné pojišťovny, kteří vyhodnotili pět nejaktivnějších sborů na našem okrese. Starosta našeho sboru převzal malý dárek za 5. místo.

 Náš okrsek na shromáždění zastoupili Václav Rezek z Lubna, Bohumil Doležal z Chrtníče, Jiří Rainiš, Štěpán Kreuzmann, Bohuslav Mazánek z Habrů, Radek Doubrava z Leškovic, Tomáš Kozlík ze Zboží, Přemysl Karel ze Sázavky, Ladislav Tuček z Frýdnavy a z Rybníčku Saša Masnička. Na shromáždění nebylo zastoupeno SDH Bačkov.

                                                                                                                                                    ŠK

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality 2021. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.