18.4.2015 – soutěž Hostovlice

Letošní první soutěží haberských hasičů byl v sobotu 18.4. 2015 Pohár starosty obce Hostovlice na okrese Kutná Hora. Za velmi chladného počasí se sjelo 23 družstev ze širokého okolí. Celá třetina družstev byla z našeho okresu. Našim chlapcům se útok moc nevydařil, ale časem 31,97 se umístili na 11místě z 18 družstev. Děvčatům se útok vcelku povedl a skončily na 3 místě v čase 30,87 z pěti družstev. První čtyři příčky v kategorii mužů obsadila družstva z okresu Havlíčkův Brod. Nejlepšího času docílili chlapci z Petrovic a sice 16,39. Požární útok se prováděl na asfaltové komunikaci a pouze na dvě hadice B a dvě C. Našim soutěžícím patří poděkování za reprezentaci i umístění. Bylo to dobré zahájení letošního sportovního roku. Zvláště pro omlazené družstvo mužů. Kreuzmann Š., Mergl M., Čáp M., Grund D., Prorok J., Kolář J., Švec A.

Šourková G., Kreuzmannová K., Hloušková T., Hloušková Z., Prchalová P., Vlčková K., Kolář J.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2015. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *