Havlíčkobrodské turné mladých hasičů 2019

Publikováno 8.9.2019 | Autor: Zdenek Urban

 Družstva mladých hasičů absolvovala v neděli 1.9.2019 předposlední, třetí kolo hasičské soutěže „Havlíčkobrodské turné 2019“. Soutěž se konala v Habrech na cvičišti pod zbrojnicí. Akce se zúčastnilo více jak 500 mladých hasičů spolu s vedoucími. Domácím hasičům, za účasti 56 družstev z 18 sborů celého okresu, se povedla akce zvládnout. Vlastní soutěž začala v deset hodin. Celou soutěž provázelo velice pěkné počasí. Z jednoho stanoviště závodila kategorie mladších a z druhé základny starších. Post hlavní rozhodčí zastala Vendula Zemanová, která zároveň rozhodovala kategorii starších. Kategorii mladších rozhodoval Matěj Král. Naši členové vypomáhali jako pomocní rozhodčí a technická četa.V kategorii starších soutěžilo 27 družstev a naše družstvo se umístilo na pěkném 5. místě. Kolektiv mladších skončil na 14. místě z 29 družstev. Bohužel pro nemoc a nezájem dětí jsme měli pouze dvě družstva. V 13 hodin byl konec soutěže a krátce na to byly vyhlášeny výsledky. Všem kolektivům byly předány diplomy a dárkové tašky. Tři nejlepší družstva z každé kategorie byla ještě oceněna medailemi, poháry a velkými koláči z haberské pekárny pana Červinky. Je to velice populární soutěž a pro mladé hasiče zajímavá. Za účast jim patří poděkování a zejména vedoucím kolektivů jako doprovod a pomoc při nácviku. Velké poděkování patří našim hasičům, rozhodčím a všem ostatním, kteří pomohli připravit a zajistit hladký průběh celé akce. Byla to naše největší a pro naše hasiče velice náročná akce v letošním hasičském roce.

Vedoucí kolektivu:Gábina Šourková a Daniel Grund.

Kolektiv mladších: Vojtěch Remar, Natálie Šourková, Anna Bilozir, Vanesa Šotolová  + dvě děti zapůjčené  z Malčína

Kolektiv starších: Silvie Findová, Nela Findová, Linda Hamsová, Nela Machotová, Kristýna Šourková, Veronika Pospíšilová a Matyáš Remar

https://jirirainis.rajce.idnes.cz/Turne_3-19

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *