Vísecké dvanáctky

Publikováno 8.9.2019 | Autor: Zdenek Urban

Tak jako v minulých letech se naše soutěžní družstva žen a mužů zúčastnila 7.9.2019 již poněkolikáté hasičské soutěže ve Vísce u Chotěboře. V loňském roce nám ale účast na soutěži nevyšla. Místní hasiči pořádají tuto soutěž v požárním útoku s klasickými neupravenými stříkačkami PS 12. Vzhledem k omezenému prostoru podél fotbalového hřiště probíhají útoky pouze na dvě hadice B a dvakrát dvě hadice C. Na letošní ročník přijelo pouze 15 družstev z okolí. Jen dvě družstva žen, 10 družstev mužů. Dopoledne soutěžilo 5 družstev mladších, 6 družstev starších žáků a tři družstva dorostenců. Našim děvčatům se tentokrát útok povedl a v konkurenci dvou družstev v čase 29,91soutěž přesvědčivě vyhrála. Druhé místo patřilo děvčatům z Chlístova. Chlapci ve své kategorii časem 24,87 skončili na velice pěkném 2. místě z deseti družstev. Lepší bylo družstvo hasičů ze Seče. Tato pohárová soutěž se zkrátka pro oba naše závodní týmy vydařila. Všichni měli z umístění radost. Za účast na soutěži, umístění a reprezentaci našeho sboru i města patří oběma kolektivům haberských hasičů poděkování.

Družstvo žen soutěžilo ve složení: Šourková Kristýna, Kreuzmannová Kristýna, Šourková Gabriela, Syrovátková Monika, Valová Klára, Pospíšilová Denisa a Vrzáková Adéla

Družstvo mužů: Bezouška Michal, Kreuzmann Štěpán,Mazánek Tomáš, Čáp Martin, Grund Daniel, Kolář Jakub a Vávra Zdeněk rn K})),n

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *