HB turné – Herálec (13.9.)

Dne 13.9. se naši hasiči zúčastnili „druhého kola soutěže HB turné“ v Herálci. Jako i v Habrech se HB turné 2020 se neslo v duchu pohárových soutěží tak i v Herálci soutěž byla pojata stejně. Do Herálce se sjelo 28 družstev. Naši mladí hasiči soutěžili ve dvou družstvech v kategorii starších. Družstvo Habry A se umístilo na 12. místě a družstvo Habry B na 13. místě.

Poděkování patří našim soutěžícím za reprezentaci sboru a jejich vedoucím (D. Grundovi a G. Šourkové) za jejich čas.

Habry A: Linda Hamsová, Nela Findová, Silvie Findová, Nela Machotová, Veronika Pospíšilová a Natálie Šourková

Habry B: Jan Burýšek, Zdeněk Burýšek, David Kadlec, Vendula Remarová, Vojtěch Remar, Veronika Pospíšilová a Vanesa Šotolová

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2020. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.