TFA mladého hasiče -27. 8. 2022

Dne 27. 8. se uskutečnil čtvrtý ročník mladého hasiče v disciplíně TFA pod hasičskou zbrojnicí. Dráha byla rozdělena na šest úseků a disciplín. Čas se měřil elektronickou časomírou. Soutěžilo se v šesti kategoriích (mladší – chlapci, dívky, starší – chlapci, dívky, dorost – chlapci, dívky. Hlavním rozhodčím byl Štěpán Kreuzmann. Celkem se zúčastnilo 36 závodníků z SDH Habry, Uhelná Příbram, Malčín, Herálec, Vepříkov a Pardubice. Všem závodníkům patří dík za účast a jejich odvahu vyzkoušet si tuto fyzicky náročnou soutěž. Dále patří poděkování všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci celé soutěže.

Za SDH Habry se této soutěže zúčastnili L. Proroková, V. Šotolová, R. Fikar, A. Rainišová, K. Příbramská, Š. Fikar, L. Holá a T. Holý

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2022. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.